Hakkımızda

ÇIBIKÇI TEKSTİL İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ 1978 yılında Osman Çıbıkçı tarafından kurulmuştur. 1995 yılına kadar şirketi yönetim daha sonra oğlu Mehmet Çıbıkçı'ya devretmiştir. Kuruluşundan bugüne tekstil ve iplik ürünleri konusunda Türkiye'de faaliyet gösteren lider firmalar arasındaki yerini almıştır. ÇIBIKÇI TEKSTİL İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ, tekstil sanayisine geniş bir ürün yelpazesi ve profesyonel hizmetler sunmuştur. 

Üretim ve Pazarlama merkezlerimiz Denizli'de bulunmaktadır. ÇIBIKÇI TEKSTİL  İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ Türkiye'nin her bölgesine yayılmış yetkili satış bayileri ile oldukça geniş bir tüketici kitlesine hitap etmektedir. 

Temel ürün grupları arasında, endüstriyel dikiş ve nakış iplikleri, metalik ve tekstürize iplikler ve tüm iplik çeşitleri bulunmaktadır. 

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti ilkesinden sapmadan çalışmalarını sürdürerek tüketicilere en kaliteli ürün ve hizmetleri sunan ÇIBIKÇI TEKSTİL İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ, hem yurt içi pazarında, hem de uluslararası pazarlarda hak ettiği saygınlığı kazanarak, en iyiler arasında yerini almayı başarmıştır.
FİRMAMIZ İPLİK SEKTÖRÜNDEKİ BAŞARILI ÇALIŞMALARI SONUCUNDA YATIRIMLARINI 2013 YILINDA İNŞAAT SEKTÖRÜNDE GÖSTERMEYE BAŞLAMIŞTIR.İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ FİRMALARLA İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE OLAN ÇIBIKÇI İNŞAAT BAŞARILI ÇALIŞMALARINI SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE SUNMAYA BAŞLAMIŞTIR.